در شرایط آشفتگی بازار بهترین سرمایه گذاری چیست؟ دلار؟ مسکن؟ بورس؟ یا طلای آبشده؟

در شرایط آشفتگی بازار بهترین سرمایه گذاری چیست؟ دلار؟ مسکن؟ بورس؟ یا طلای آبشده؟

در, ۷ مهر, ۱۳۹۸

همواره در طول تاریخ کشورهای مختلف دنیا شرایط بحران اقتصادی و یا بحران های ناشی از جنگ را تجربه کرده اند. تورم و گرانی را می توان یکی از ثمرات جنگ دانست. زیاد شنیده شده است که آلمان پس از جنگ جهانی دوم شرایط تورم ۱ میلیون درصدی را پشت سر گذاشت طوری که مردم برای تامین غذای روزانه خود نیزدچار مشکل شدند. این موارد نشان دهنده این موضوع است که مردم در شرایط قحطی و جنگ تصمیماتی متفاوت از آنچه در شرایط عادی است می گیرند. تصمیم های ما انسان ها در شرایط متفاوت فرق می کند و بسته به شرایط موجود تغییر می کند.یکی از تصمیم های مهم هر فردی در زندگی در دنیای امروز سرمایه گذاری است. انتخاب یک بازار برای سرمایه گذاری که بتواند سود خوبی عاید صاحب سرمایه کند. در کشور ما علاوه بر سود، سرمایه گذاری ها جنبه حفظ ارزش پول نیز دارند چون معمولا ارزش پول ملی ما در حال کم شدن بوده است.

طلای آب شده ، آبشده ، طلا آب شده ، طلا اب شده ، خرید طلا آنلاین ، سرمایه گذاری در طلا ، بورس ، مسکن ، بازار دلار ، قیمت طلا

کدام بازار در شرایط کنونی بیشترین سود و کم ترین ریسک را برای سرمایه گذاری دارد؟

دلار: کمتر کسی است که در کشور نداند همه قیمت های ایران وابسته به دلار است. با تغییر اندکی در قیمت دلار، قیمت همه کالاها تغییر می کند. این تغییر قیمت ها باعث می شود برخی به فکر سرمایه گذاری در این بازار باشند و با نوسانات دلار( به اصطلاح نوسان گیری) سود کسب کنند. همانطور که در زمستان سال ۹۶ شاهد بودیم گاهی این موقعیت برای سرمایه گذاران سود خوبی داشته است اما کم نیستند افرادی که از ریزش دلار از ۱۹ هزار تومان به ۱۳ هزار تومان تمام دارائی خود را از دست دادند. باید به این نکته توجه کرد که بازار دلار ایران به دلیل جنبه امنیتی که دارد، شدیدا تحت کنترل دولت است و هرزمان که صلاح بداند می تواند قیمت ها را کم و یا زیاد کند. بنابراین در مجموع اگر سودهای مقطعی این بازار را در نظر نگیریم، این بازار، بازاری شدیدا پرریسک حتی برای حرفه ای ها می باشد.

مسکن:  بازار مسکن در ایران و کشورهای کمتر توسعه یافته، از دیرباز معمولا بازار هدفی برای سرمایه گذاری خانواده محسوب می شده است و امروزه نیز افراد زیادی در این بازار سرمایه گذاری می کنند. چون مسکن یکی از نیازهای اولیه انسان محسوب می شود، این سرمایه گذاری همیشه بازاری داغ دارد، اما این بازار برای افرادی که سرمایه کم داشته باشند چندان جذاب نیست. بازار مسکن یک بازار با نقدشوندگی پایین محسوب می شود، به این معنا که برای تبدیل به پول نقد کردن سرمایه خود ممکن است سال ها منتظر بمانید. پس اگر به دنبال سرمایه گذاری با سرمایه کم در این بازار باشید، مسکن نمی تواند مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری شما باشد.

بورس: بورس از جمله بازارهای مالی محسوب می شود که در صورت رشد می تواند اقتصاد کشور را رشد دهد. به همین دلیل است که معمولا دولت ها تمایل دارند بورسی قوی داشته باشند. اما بورس بازاری برای مبتدی ها نیست پس اگر کسی تمایل داشته باشد در بورس سرمایه گذاری کند بهتر است این کار را به افراد خبره در این بازار بسپارد. بورس با تمام خوبی هایی که دارد بازاری برای افراد حرفه ای است و ورود به این بازار بدون داشتن دانش بورسی نتیجه ای جز پشیمانی به همراه نخواهد داشت. بنابراین اگر به دنبال راهی برای سود مطمئن هستید این بازار انتخاب درستی برای شما نخواهد بود.

در بازر بخوانید: طلای آبشده چیست؟

طلای آبشده ، آبشده ، سکه ، بازار طلا ، طلا ابشده ، ابشده ، قیمت طلا ، خرید طلا ، خرید اینترنتی طلا ، طلا بدون اجرت ، طلا سرمایه ای ، شمش طلا ، طلا در ایران ، سکه یا طلا؟

               

طلای آبشده: یکی از بازارهای طلا در ایران بازار طلای آب شده است. این بازار که در گذشته بازاری رایج بین صنف طلافروشان بوده است، امروز به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر کشور پای طلای آب شده بین مردم نیز باز شده است اما چرا این بازار برای عموم مردم جذاب شده است؟  طلا به عنوان پشتوانه ارز بین المللی دلار همواره قیمتی رو به افزایش داشته است. کشورها برای کاهش وابستگی مبادلات خود به دلار اقدام به ذخیره سازی و مبادله با طلا می کنند. جنگ تجاری بین چین و آمریکا نیز این افزایش قیمت را شدت بخشیده است. بررسی قیمت جهانی طلا در ۵۰ سال گذشته در بازار طلا از سال ۱۹۷۱ نشان می‌دهد که، قیمت جهانی طلا طی ۳۹ سال ۴۰ برابر شده و از ۳۵ دلار در این سال به ۱۴۱۴ دلار در نوامبر ۲۰۱۰ رسیده است. اقتصاددانان بزرگ دنیا پیش بینی کرده اند که با توجه به روند اقتصادی که بر دنیا حاکم است، افزایش قیمت طلا همچنان ادامه داشته و تا قیمت هر اونس ۳۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

بازار طلای ایران نیز تحت تاثیر قیمت های جهانی است و تغییرات طلای جهانی، قیمت طلا در ایران را نیز افزایش داده است. علاوه بر افزایش قیمت جهانی طلا، افزایش تقاضا در ایران به دلیل تورم نیز قیمت طلا را در ۴۰ سال گذشته افزایش داده است. از سال ۹۲ تا ۹۷ قیمت طلا ۴ برابر و از سال ۷۷ تا ۹۷ قیمت طلا ۹۲ برابر شده است. بنابراین سرمایه گذاری در طلا می تواند گزینه ای معقول برای یک خانواده باشد. علاوه بر این پیش بینی ها که نشان از ریسک پایین در این بازار برای افراد است، خرید و فروش طلای آب شده نسبت هیچ گونه مالیاتی ندارد و افراد بدون هزینه اضافی برای کارمزد و اجرت می توانند سرمایه گذاری کنند. همچنین آمار نشان می دهد تا اواخر شهریورماه ۹۸ معاملات طلای آب شده ۶۰ تا ۸۰ درصد از معاملات بازار طلا را به خود اختصاص داده است. این دلایل برای یک سرمایه گذار باهوش کافی است تا در طلای آبشده سرمایه گذاری کند.

بازر راه را برای  سرمایه گذاری در بازار طلای جهانی در ایران هموار کرده است!

اما اگر به شما هم به دنبال سرمایه گذاری در این بازار پرسود هستید، بازر می تواند این مسیر را برایتان آسان کند. با توسعه دانش بشر خیلی از کسب و کارها آسان تر شده اند و کسب کارهای اینترنتی امروز جای خود را بین مردم باز کرده است. ایران از لحاظ ضریب نفوذ اینترنت جزو کشورهای پیشرو در خاورمیانه محسوب می شود. سرمایه گذاری نیز از این قافله پیشرفت بازنمانده است و سرمایه گذاری آنلاین نیز یکی از کسب و کارهای اینترنتی شناخته شده بین مردم است.

شرکت بازر با طراحی یک سامانه امن برای سرمایه گذاری آنلاین در طلای آب شده، شرایطی را برای همه افراد فراهم کرده تا بتوانند در بازار طلای آب شده ایران سرمایه گذاری کنند. در اپلیکیشن بازَر شما با کمترین مقدار پول نیز می توانید طلای آب شده بخرید. شما با پس انداز و خرید طلای آب شده، می توانید طلای خود را به صورت فیزیکی نیز دریافت کنید. طلای آب شده دارای شناسنامه است و در هر جای دنیا می تواند به سرعت تبدیل به پول نقد شود. همین الان اپلیکیشن بازَر را دانلود کنید و با ۵ هزار تومان سرمایه گذاری در این بازار را شروع کنید.

 

 

اپلیکیشن بازر سرمایه‌گذاری در بازار طلا را برای همه آسان کرده. شما به راحتی می‌توانید در هر لحظه طلای آب شده را خریداری کرده و یا بفروشید.

پس همین الان اپلیکیشن بازر را دانلود کرده و از سرمایه‌گذاری در بازار پرسود طلای آب شده لذت ببرید.

طلای آب شده، مرکز معاملات و سرمایه گذاری طلای بازر
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *