با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان به یک سرمایه گذار طلا تبدیل شوید!

با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان به یک سرمایه گذار طلا تبدیل شوید!

در, ۲۵ شهریور, ۱۳۹۸

همه ما در طول روز با افرادی مواجه می شویم که با سرمایه گذاری در بازار بورس، ارز، طلا و سکه سرمایه خود را چندین برابر می کنند. آیا شما هم با توجه به سرمایه اندک خود، به غبطه خوردن به این دست افراد بسنده کرده و با نا امیدی از کنار این بازار جذاب و پول ساز عبور می کنید؟

سرمایه گذاری، طلا، طلای آب شده

ما اینجاییم تا شما را به دنیای جدیدی وارد کنیم. دنیایی که در آن به راحتی و با کم ترین پولی که فکرش را کنید، می توانید به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شوید.

بورس:

با توجه به اینکه وارد شدن به بازار بورس، مستلزم داشتن علم و مهارتی در حوزه تحلیل صورت های مالی است، این مژده را می دهیم که قرار نیست شما را با اعداد، ارقام و ریسک غیر قابل اجتناب بازار بورس درگیر کنیم.

طلای آب شده، سرمایه گذاری طلا

دلار:

ساده ترین بازاری که این روزها اکثر مردم در آن سرمایه خود را به چالش می کشند، بازار ارز است. اما همان طور که کی دانید علاوه بر علاوه بر تنش های سیاسی، تحریم های اقتصادی و ورود دلالان، دولت نیز به عنوان یک اهرم کنترلی در تغییرات قیمت دلار دخالت دارد. همچنین با توجه به محدودیت های موجود در خرید و فروش قانونی ارز، تلاطم شدید بازار، وجود دلارهای تقلبی و همچنین خطر نگه داری آن در منزل، سرمایه گذاری در این بازار ریسک بالایی را به همراه دارد.

دلار، سرمایه گذاری طلا، طلا آب شده

سرمایه گذاری طلا:

سوالی که وجود دارد این است که چرا باید بازار طلا را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

همان طور که می دانید قیمت طلا برگرفته از قیمت جهانی آن می باشد. لذا این قیمت هر مقدار که باشد، در قیمت دلار ضرب می شود. به این معنا که وقتی قیمت دلار افزایش می یابد، قیمت طلا نیز افزایش خواهد یافت. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اولین کالایی که نسبت به تغییرات قیمت دلار، عکس العمل نشان می دهد طلا است و جالب تر این که این عکس العمل گاه در عرض تنها ۱۰ ثانیه رخ می دهد.

 بنابراین می توان گفت قیمت طلا دو عامل محرک دارد:

  1. قیمت جهانی طلا
  2. قیمت دلار

هنگامی که شما بر روی دلار سرمایه گذاری می کنید، صرفا وارد بازار دلار می شوید. اما وقتی سرمایه خود را صرف سرمایه گذاری روی طلا می کنید، شما هم زمان وارد بازار طلا و بازار دلار می شوید.

سرمایه گذاری طلا

برای سرمایه گذاری روی طلا، روش های زیر پیش روی ما قرار دارند:

  1. سکه
  2. زیورآلات
  3. طلای بدون اجرت
  4. طلای آب شده

سکه:

به طور کلی بازار سکه بازاری قابل اطمینان است ولی این در صورتی است که جامعه به لحاظ شرایط اقتصادی از ثبات نسبی برخوردار باشد. اما همان طور که می دانید در بحرانی ترین روزهای ایران زندگی می کنیم و التهابات نرخ ارز به اوج خود رسیده اند و بازار طلا را نیز متاثر کرده اند. لذا این روزها، بازار  سکه نیز گاهی به جمع بازارهای پر ریسک می پیوندد. مانند طوفانی که در زمستان سال ۹۷ به راه افتاد. در روزهای برفی آن سال با خروج ترامپ از برجام، بسیاری از مردم به سمت بازار طلا هجوم آورده و با هدف کسب سود بیشتر به خرید طلا و سکه پرداخته اند. این افزایش تقاضا باعث شد که این بازار با حباب بی سابقه ای رو به رو شود.

بنابراین سرمایه گذاری روی سکه، خطر حباب را به همراه دارد.

زیورآلات:

یک سازنده طلای زینتی را در نظر بگیرید. فرض کنید او ۱۰% بابت هزینه ساخت (اجرت) دریافت کرده و آن طلای ساخته شده را به طلا فروش تحویل دهد. طلا فروش نیز به عنوان کارمزد ۷% از مبلغ فروش را برای خود در نظر می گیرد. از طرف دیگر دولت نیز ۹% مالیات از فروش آن طلای زینتی را دریافت می کند. بنابراین با خرید زیورآلات، شما مبلغی را به سازنده طلا ( اجرت)، طلا فروش (کارمزد) و دولت (مالیات) پرداخت خواهید کرد. در نتیجه خرید زیورآلات بیشتر برای لذت بردن از زیبایی طلا توصیه می شود.

ژیورآلات، سرمایه گذاری طلا

طلای بدون اجرت:

در بازار طلای زینتی، طلاهای دست دوم که به طلای بدون اجرت شهرت دارد نیز معامله می شود. برای خرید طلای بدون اجرت نیز باید ۷% کارمزد و ۹% مالیات پرداخت کنید و تنها اجرت ساخت ندارد.

طلای آب شده:

طلای آب شده چیست؟

فرض کنید شما مقداری طلا در خانه دارید و می خواهید آن را بفروشید. وقتی به طلافروشی مراجعه می کنید، آن ها طلای دست دوم شما را می خرند و به آزمایشگاه های تعیین عیار (میزان خلوص) که مورد تایید اتحادیه طلافروشان و اداره استاندارد ایران است می فرستند. این طلای کهنه در این آزمایشگاه ها ذوب می شود و بعد از تعیین عیار به چرخه تولید باز می گردد و به آن طلای آب شده می گویند.

طلای آب شده، سرمایه گذاری

با خرید طلای آب شده نه نیازی به پرداخت مالیات هست و نه اجرت! بلکه تنها کارمزد ناچیزِ ۱ درصدی به آن تعلق می گیرد.

بنابراین پیشنهاد ما به شما طلای آب شده است.

حال سوال این است که چگونه با سرمایه محدود خود، در این بازار سرمایه گذاری خود را آغاز کنیم؟

آیا بستری برای تسهیل این سرمایه گذاری فراهم شده است؟

در بازر بخوانید: بهترین روش سرمایه گذاری با پول کم چیست؟

در نگاه اول، سرمایه گذاری روی طلای آب شده با سرمایه محدود، کمی دور از ذهن به نظر می آید.

به راستی سرمایه اولیه مورد نیاز برای ورود به این بازار چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال نگاهی گذرا به نحوه کدگذاری طلای آب شده می اندازیم. برای تعیین عیار و ایجاد قابلیت فروش طلای آب شده ، نیاز است کدی ۶ رقمی بر روی طلای آب شده حک شود. اما طلای آب شده حداقل باید ۳۰ گرم باشد تا این کد ۶ رقمی را روی خود جای دهد. با این تفاسیر برای سرمایه گذاری بر طلای آب شده، به مقدار زیادی سرمایه نیاز است!

خبر خوب این است که مرکز معاملات و سرمایه گذاری طلای بازَر به تازگی اپلیکیشینی طراحی کرده است که این فرآیند سرمایه گذاری را که کمی گنگ و هزینه بر به نظر می آید، برای ما راحت کرده است. به گونه ای که با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان می توانیم وارد این بازار جذاب شویم!

در بازر بخوانید: با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان به یک سرمایه گذار طلا تبدیل شوید!

اما این اپلیکیشن چگونه توانسته است این امکان را برای ما فراهم کند؟

در این اپلیکیشن شما دارای دو موجودی مجزای پول و طلا هستید و می توانید به صورت گرمی، طلای آب شده را خریداری کرده و هر وقت خواستید آن را به راحتی و به قیمت لحظه ای طلا به فروش برسانید.

حداقل میزان خرید طلا در آن تنها یک صدم گرم است، به این معنا که فقط با ۵ هزار تومان می توان به یک سرمایه گذار طلای آب شده تبدیل شد!

جالب است بدانید که هنگام فروش طلا، پول به حساب بانکی شما واریز نخواهد شد بلکه در کیف پول شما در اپلیکیشن بازر ذخیر می شود و نیاز به استفاده مداوم از درگاه بانکی نمی باشد. البته هر زمان که بخواهید می توانید این پول را به حساب خود واریز کنید.

با استفاده از اپلیکیشن بازَر، معاملات شما ساده و به صورت غیرحضوری خواهد بود. دیگر نیازی به رفت و آمد های طولانی نیست و با فشردن تنها چند دکمه می توانید به خرید و فروش طلا بپردازید.

همچنین با عضویت در باشگاه مشتریان می توانید پیش بینی های مالی را مشاهده کرده و از قیمت لحظه ای طلای آب شده با خبر شوید. بنابراین بازَر مانند مشاوری حرفه ای شما را در معاملات طلا همراهی خواهد کرد.

طلای آب شده، سرمایه گذاری طلا

نکته قابل توجه این است که هر کاربری که با کد معرف شما اپلیکیشن بازَر را نصب کند، در گروه مشتریان شخصی شما قرار می گیرد. هرگاه این کاربران در اپلیکیشن به خرید و فروش طلا بپردازند، درصدی از سود معاملات آنان متعلق به شما خواهد بود. بنابراین شما با تشکیل گروه خودتون می توانید کسب درآمد کنید.

از دیگر مزایای مرکز معاملات بازَر این است که بازَری ها می توانند از میان هزاران طلای ساخته شده در سامانه ایران ژس با ۵ الی ۱۰ درصد تخفیف، خرید کنند.

از دیگر خدمات اپلیکیشن بازر این است که وقتی طلای آب شده ای که به صورت گرمی خریداری کرده و در حساب خود در اپلیکیشن ذخیره کرده اید به ۳۰ گرم برسد، امکان تحویل فیزیکی نیز برای شما فراهم می شود. طلای آب شده در بسته بندی های متفاوت به همراه شناسنامه کامل شامل عیار، وزن و…. در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همان طور که ملاحظه کردید برای آن که به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شوید، نیاز به سرمایه اولیه قابل توجهی ندارید. کافی است بازار مناسب را پیدا کرده و قدم های درستی به سمت موفقیت بردارید.

اپلیکیشن بازر سرمایه‌گذاری در بازار طلا را برای همه آسان کرده است. شما به راحتی می‌توانید در هر لحظه طلای آب شده را خریداری کرده و بفروشید.

همین الان اپلیکیشن بازر را دانلود کرده و از سرمایه‌گذاری در بازار پرسود طلای آب شده لذت ببرید.

طلای آب شده، مرکز معاملات و سرمایه گذاری طلای بازر
طلای آب شده، مرکز معاملات طلای بازر

مقالات مرتبط :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *