شرکت نو آفرینان طلا و جواهر چشم انداز اپلیکیشن بازر را با هدف سرمایه گذاری همه افراد در بازار طلای آبشده طراحی کرده است.

بازَر بستری برخط (آنلاین) برای خرید و فروش (TRADE) طلای آبشده در ایران ایجاد کرده است. خرید و فروش طلای آبشده که قبل از بازر نیاز به توان مالی بالایی داشته است، امروزه برای همه افراد با هر توان مالی در دسترس قرار گرفته است. همچنین بازر از سیستم امنیتی پیشرفته ای برای انجام معاملات استفاده می کند که امکان هک و یا حملات هکری را به صفر می رساند.

ما این امکان را فراهم کرده ایم که هرشخص با هر توان مالی بتواند در بازار طلای آبشده سرمایه گذاری کند و در هر زمان دلخواهی طلای خود را به پول نقد تبدیل کند. همچنین بخواهید طلای خود را به صورت فیزیکی دریافت کنید با رساندن حداقل موجودی خود به ۳۰ گرم این امکان نیز فراهم شده است. سرمایه گذاری در طلای آبشده باعث افزایش ذخایر طلای کشور می شود که این اقدام در بلند مدت باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

پلاک های طلا مازاد بر قیمت پرداختی طلای کاربران شامل هزینه تولید می باشد.

*پلاک های ۲ گرمی تحویل حضوری ۴۰۰ هزار تومان

*پلاک های ۱۰ گرمی تحویل حضوری ۸۲۰ هزار تومان

در صورت باز شدن پلمپ پلاکهای تحویلی طلا، هیچگونه مسولیتی بر عهده شرکت بازر نمیباشد.

پلاک های طلای تولید شده همگی دارای کد استاندارد مورد تائید اتحادیه و اداره استاندارد ایران می باشد و مسئولیت صحت و سلامت وزن و عیار آنها بر عهده شرکت می باشد و پلاک های تحویلی به کاربران همراه با فاکتور رسمی و معتبر ارسال خواهد شد.

پشتیبانی
از ساعت ۹ صبح تا ۱۸، شنبه تا چهارشنبه

ایمیل
info@baazar.ir
آدرس
تهران، طرشت، بلوار شهید جواد اکبری،خیابان شهدای طرشت جنوبی،کارخانه نوآوری بایوتکس